Česká federace mankalových her
ESHOP a INSPIRACE

Nejsme běžný eshop prodávající zboží za účelem zisku. Díky organizaci turnajů v ČR a účasti na zahraničních turnajích máme k dispozici pár desek pro hru Toguz kumalak (v Evropě jinak nezískatelné). Vedle toho je na této stránce spousta inspirace, jak si soupravu pro libovolnou mankalovou hru vyrobit.

V případě zájmu o libovolnou položku z eshopu nás prosím kontaktujte na adrese eshop (a) mankala.cz nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Zboží zasíláme po celé ČR, nejlépe s využitím zásilkovny. Jednotné poštovné 90 CZK.

ESHOP - věci na prodej

Deska kazašská Modrá, plastová, s černými kuličkami - 162 ks + 2 odlišné + 2 náhradní. Kuličky jiné barvy jsou možné, s příplatkem (výše příplatku závisí na zvolené barvě) Cena 500 CZK.
Deska kyrgyzská Bílá, plastová, s černými kuličkami - 162 ks + 2 odlišné + 2 náhradní. Kuličky jiné barvy jsou možné, s příplatkem (výše příplatku závisí na zvolené barvě) Cena 500 CZK.
Deska kyrgyzská Růžová, plastová, s modrými, bílými či černými kuličkami - 162 ks + 2 odlišné + 2 náhradní. Cena 500 CZK.
Kniha komentovaných partií 20 komentovaných partií špičkových hráčů a seznam 100 zahájení. V angličtině. Cena 400 CZK.

INSPIRACE - vyrobte si desku z věcí doma

Mankalová deska - domácí výrobaKrabičky STUK a SKUBB z obchodního domu IKEA a balonky do bazenu.
Mankalová deska - domácí výrobaDeska pro hru Bao vyrobená z polystyrenu a staré lepenky. Důlky byly vytvořeny horkou naběračkou.
Mankalová deska - domácí výrobaDeska pro hru Bao vyrobená z ozdobného PVC obložení určeného do kuchyně, s plochými korálky či fazolemi. Zakoupeno v Bauhausu na podzim 2019.
Mankalová deska - domácí výrobaPapírové tácky a pokerové žetony.
Mankalová deska - domácí výrobaPapírové tácky a víčka od limonád. Souprava, kterou může mít každý.
Mankalová deska - domácí výrobaKrabičky od sýrů a lego kostky.
Mankalová deska - domácí výrobaMagnetická tabule, gumičky a magnety.